Reference

Děkujeme našim zákaníkům, za jejich vyjádření.

Ráda bych Vám poděkovala za super týmový program. Lezení bylo super, to stejné prohlídka skal. Všichni si akci chválili.

Vždycky je to trochu napínavé jak to všem sedne, ale tentokrát to vyšlo skvěle. Chůzi po uhlí si budou myslím všichni pamatovat ještě dlouho. Takže ještě jednou moc děkujeme.

Mějte se všichni krásně!

Tým FESTO, s.r.o.Praha

Ahoj Leoši, chtěl bych Ti poděkovat za lezení. Bylo to super. Za ty 3 dny jsem se naučil jak lézt po skále. Kdybych to měl obodovat tak mi to nestačí. Byl jsem moc spokojenej. Vylezel jsem stěnu Milenců. Už teď se nemůžu dočkat až budu mít dovolenou a půjdu s Vámi lézt. Měj se hezky a děkuji za všechno.

MíraPlzeň

Fantastický zážitok, veľmi milí ľudia, profesionálny prístup. Pri najbližšej ceste do ČR sa znova zúčastním tohto kurzu. Ešte raz sa chcem poďakovať za super zážitok. Určite odporúčim každému.

PeterSlovensko

Moji synové 7 a 10 let byli poprvé lézt. 4h lekci dostali jako dárek za vysvědčení. Lektorka Julča byla moc fajn. Pomáhala, radila a někdy i hecovala :-). Díky ní byla „ochutnávka“ lezeckého sportu pro kluky příjemná a sport se oběma zalíbil tak, že již cestou z parkoviště nenechali jedinou skálu bez pokusů o lezení.

BarboraBrno

I have spent a great day discovering the crags of Teplicke skaly. Fantastic climbing, but was very happy to have Leos as a guide to lead the way. Very professional service and cool compagnon to hang a roud with, even when our rope got stuck on our last climb!

See you, Greetings, David

DaveHolland

Ahoj, chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za príma dva dny. Kurz mi přinesl přesně to, co jsem očekávala. Všem kdo uvažují o lezení jako zážitku, nebo o formě zlepšování sama sebe, vřele doporučuji. Jednak znalost místní oblasti, je neocenitelná a také přístup. Leoš skvěle odhadl mé možnosti, které posunul dál a tomu i celý kurz přizpůsobil.

JitkaPraha

Teambuilding byl skvěle připravený. Procházka byla úžasně odpočinková a zajímavá. Lezení a příjemný večer už byl jen výborný bonbónek. Moc děkujeme. Lenka

Air Bank a.s.Brno

Děkujeme za opakované, perfektní lezecké kurzy, které využíváme pro naše adaptační kurzy a školy v přírodě. Těšíme se zase brzy v Adršpachu.

Základní škola Opavap. Pavlíček, třídní učitel

Dobrý den Terezko, moc děkujeme za lezení i fotky. Všem se nám akce moc líbila. Užijte si krásný zbytek léta. Doporučujeme!

Alice a dětiJindřichův Hradec

Ahoj Leosi,

Co udělalo tento kurz natolik nezpomenutelným??? Jsi to Ty a Tvé zkušenosti ve skalním lezením, Tvá osobnost a přístup. Od začátku jsme věděli, že jsme v dobrých rukou. Ze víš co děláš a že jsme v bezpečí, ale zároveň byla ve vzduchu vždy špetka adrenalinu. Ten správný mix pocitů. Líbilo se mi také, že jsme Tebou byli z půlky vedeni a z půlky měli vždy možnost vlastní volby. S čistým svědomím Tvé služby doporučím svým známým i komukoliv jinému, kdo hledá a neví, pro kterou nabídku se rozhodnout.

Přeji Vám všem hodně úspěchů a ať Vás tato práce stále baví 😉

Petra a MartinPraha

Dobry den, tyme školy lezení, radi bychom podekovali!! Minulou sobotu mel manzel odpoledne lezeni a byl absolutne spokojen. Pisu ja, neb cesky manzel neumi. Diky moc! krasne leto

TerezaNěmecko

Rádi bychom jménem hotelu Javor poděkovali celému týmu Horolezecké školy  za skvělou spolupráci, konkrétně organizaci lezení a dalších aktivit pro naše ubytované (mnohdy i neubytované) hosty a skupiny. Hosté jsou vždy spokojeni, a Vám proto patří obrovské DÍKY. Svou práci děláte na jedničku, jen tak dál!!!

Hotel Javor Adršpach

S horolezeckou školou spolupracujeme již pátým rokem. Zajistili jsme u ní již několikátou firemní akci a začali jsme jejich služby
využívat i pro individuální klientelu. Z lezecké školy byli všichni nadšeni. Je skvělé, je, že jsou to netradiční aktivity, neokoukané a pro hosty nové. Takže určitě doporučuji služby  SKOLALEZENI.CZ!

Grund Resort ****, Mladé BukyBarbora Bevillagua, manažerka resortu

We enjoyed the day very much. Thanks again for your quick and elaborate answers!

Yours sincerely,

Stefan

StefanSweden

Byl jsem fakt nadsenej! Nejlepsí zazitek z dovolene!

Chodím zas na stěnu, ale na těch skalách je to trochu šťavnatější.

Díky moc!

PetrJihlava

Zdravim Leosi,

pozdravuj od nas Kubu a vyrid mu diky za jeho trpelivost

I kdyz uz toho na konci meli kluci uz dost, tak si z toho dost odnesli a porad se ptaji kdy zase pujdou s Kubou na skaly. Budeme zatim trenovat na stene!

Díky 🙂

Martin a synovéPraha

Naše první životní lezení po skalách. Děkujeme za fotky jako vzpomínku, ale i další inspiraci. Bylo to moc fajn opravdu to byla paráda. Máme co trénovat.

Díky moc!

Ludvík, Jitka a Ludvík ml.Brno