LEZECKÝ & KITE-SURFOVÝ SPOT SAN VITO LO CAPO

Chceš být za 3 hodiny z Prahy v šortkách a ještě k tomu na skalách nebo ve vodě?

Teď už to nemůže být jednodušší a rychlejší! Na Sicílii létají pravidelné a přímé lety z Prahy (Ryanair). Za 2,5 hod. vystupujete 2 km od naší základny. Na letišti Vás vyzvedneme a jdeme rovnou do skal protáhnout těla po letu nebo se můžeme nejdříve ubytovat.


NABÍDKU DOVOLENÉ NA SICÍLI NALEZNEŠ ZDE..


Proč Sicílie?

Exotika v Evropě. Africké subtropické klima. Nádherné lezecké oblasti přímo nad mořem i ve vnitrozemí. Vynikající dostupnost, ideální podmínky pro všechny typy kurzů, dostupné lokality. Navíc vynikající gastronomie, víno a celková atmosféra. Krásná historicko-kulturní místa a možnosti dalšího vyžití jako je např. kite-surfing  ve spolupráci s kitovou školou máme vlastní české instruktory, windsurfing, paragliding, cyklistika, bangee jumping, seskok padákem, čtyřkolky, jóga nebo také potápění.

Sicilia

Ubytování, které můžete využít máme v blízkosti skvělých lezeckých oblastí, nedaleko krásné pláže. Pronajout si můžete apartmán, nebo jen pokoj či postel, podle Vaší potřeby. Na přání Vám sjednáme pronájem auta pro Vaší rodinu. Vše za nejlepší možné ceny.

Orientační cena za ubytování je 20 EUR /os. / noc, ale záleží počtu osob, velikosti apartmánu i sezóny. Apartmán můžete mít již od 45 euro na noc.

apart 05 apart 06

Nachází se na klidném místě mezi vinicemi a melounovými poli v těsné blízkosti letiště Trapani – Birgi – Aeroporto. V okolí jsou legendární pláže Santa Marie, kosa San Teodoro a Playa de Rio.

Díky této výborné poloze je to kousek k lezeckým oblastem přímo na plážích. Pláže jsou také rájem kite-surfingu. Když budete unavení z lezení, tak doporučujeme senzační relax! Vyřádit se na vlnách! Vše zařídíme.

Menší apartmán disponuje kapacitou až 4 os. a je vybaven: 1x koupelna a WC; 1x samostaný pokoj; 1x kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem.

apart 01 apart 08

Větší apartmán disponuje kapacitou 4+2 osoby a je vybaven: 2x samostaný pokoj (jeden s balkónem); 2x koupelna a WC; 1x hlavní společná místnost s kuchyní, prostornou jídelnou, barem a průchozí spižírnou

V případě, že budete větší skupina nebo několik rodin dohromady, zpracujeme Vám možnost pěkného ubytování přímo na míru v nejlepších možných lokalitách.

 apart 07 apart 02

Na našich lezeckých kurzech od nás dostanete 100% pozornost stejně jako v Čechách. Pokud budete potřebovat, zapůjčíme Vám lezecké vybavení, bude Vám k dispozici lezecký instruktor a v případě zájmu také průvodce.

Doporučujeme také přijet k nám na Sicílii na horolezecký festival SAN VITO LO CAPO

Lezecké kurzy probíhají v různých oblastech regionu San Vito Lo Capo. Celoročním lezeckém ráji.

Vyučujeme zde všechny typy kuzů. Pro začátečníky, pokročilé i zkušené lezce. Jednotlivce i skupiny. Zdejší oblasti nabízí lezení po krásném kompaktním vápenci přímo na plážích, na útesech nad vodou, v sektorech chráněných proti slunci, ve vnitrozemí. Od krátkých jednodélkových cest až po několikadélkové výstupy.

Kitové výukové centrum se nachází v laguně s mělkou vodou a je vybaveno několika stany. (pro výuku, hlavní stan a stan pro chillout odpočinek s drinkem u nosu), kompresorem pro nafukování draků, malým občerstvením, bárkem, WC a sladkou vodou k případnému opláchnutí Vašich draků.

Nejbližší termíny akcí:

  • 1.5. 2018 otevíráme základnu SICÍLIE a budeme zde pro Vás nepřetržitě celou sezónu
  • napište nám kdy byste chtěli přijet a obratem Vám potvrdíme termín a nabídneme ubytování

Ceny:

Pro více informací volejte nebo pište na:

tel.: +420 720 210 409
email: info@skolalezeni.cz